MEDITERRA DAKINI (2020)

Stowarzyszenie Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt z radością prezentuje nowy projekt członka naszego stowarzyszenia - Pawła Dampca i jego przyjaciółek pt. "Mediterra Dakini", który powstał w ramach programu "Kultura w sieci". Projekt "Mediterra Dakini" dedykowany jest wszystkim zainteresowanym muzyką terapeutyczną i medytacyjną. Utwory znakomicie sprawdzają się w seansach wizualizacyjnych oraz treningach relaksacyjnych. Część pierwsza cyklu składa się z sześciu mantr, do których wysłuchania niniejszym zapraszamy

 

1. Wahe Guru Wahe Jio - mantra zwycięstwa, radości, wdzięczności i ekstazy życiowej

2. Om Mani Padme Hum - mantra współczucia, miłości i wybaczenia sobie i innym. Zawiera prawdę o istocie cierpienia i sposobach usunięcia jego przyczyny

3.Om Gam Ganapataye Namo Namaha - mantra dodająca odwadi, pomagająca otworzyć się na nowe przedsięwzięcia

4. Om Tare Tuttare Ture Soha - mantra Zielonej Tary. To mantra uwolnienia emocji. Wspiera w radzeniu sobie z problemami lękowymi (np. strach i niskie poczucie bezpieczeństwa). Uwalnia od cierpienia fizycznego i duchowego. Pomaga poczuć w sercu wolność i siłę.

5. Sa Ta Na Ma - mantra wyznaczająca drogę poszukiwania prawdziwego siebie. Pomaga wprzywracaniu równowagi psychicznej i emocjonalnej. Poprawia koncentracją i funkcjonowanie mózgu. Poprawia funkcje poznawcze (rozumienie i zapamiętywanie). Ma moc przełamywania niepożądanych nawyków i nałogów oraz poprawia pamięć krótkotrwałą. Rozwija także zdolności intuicyjne i przynosi poczucie spokoju i zrozumienia. Znaczenie mantry - "Jestem Prawdą".

6, Om Gam Shrim Maha Lakshmiyei Swaha - mantra obfitości i bogactwa (zarówno materialnego jak i duchowego). Usuwa karmiczne przeszkody związane z dostatkiem, przyciąga finanse i dobrobyt.

 

Twórcy projektu:

Paweł Dampc - kompozycje, aranżacje, wokalizy,

Anna Wodzyńska - wokalizy,

Patrycja Wodzyńska - wokalizy.

 

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Kultura w sieci