INFORMACJE

W naszej wieloletniej działalności skupiamy się na tworzeniu i organizacji koncertów i innych projektów artystycznych (Recenzje). W pełni angażujemy się w to, co robimy. Na swoim koncie mamy już sporo sukcesów (Kalendarium).

Zajmujemy się również organizacją szkoleń, konferencji, imprez firmowych o charakterze integracyjnym, rozrywkowym i edukacyjnym. Nie stronimy od wydarzeń prywatnych. Zagramy u cioci na imieninach, urodzinach babci, absolutorium syna, tanecznych garden party oraz na wystawnych rautach. Dysponujemy grupami muzycznymi, których twórczość dopasujemy do każdej zaistniałej okazji. Nasi Artyści, których promujemy prezentują szerokie spektrum stylistyczne – od muzyki jazzowej, swingowej, poprzez pop aż do folku. Łącznie oferujemy kilkanaście znakomitych zespołów, składających się z nietuzinkowych osobowości artystycznych, które sprawią, że każde Państwa wydarzenie stanie się prawdziwą muzyczną ucztą.  

Od lat zajmujemy się również edukacją muzyczną. Posiadamy własną salę prób i studio nagraniowe, które w razie potrzeby udostępniamy na wynajem. Ponadto tworzymy aranżacje utworów muzycznych, a także studyjne reklamy dźwiękowe (muzyczne).

 

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, opiera się na czterech filarach:

  • działalność koncertowa - organizacja występów, recitali i koncertów artystów polskiej sceny muzycznej i teatralnej,
  • działalność artystyczna - kompleksowa organizacja imprez firmowych o charakterze szkoleniowym, rozrywkowym i edukacyjnym, także organizacja konferencji, pokazów, bankietów, festynów,
  • działalność edukacyjna – nauka śpiewu oraz gry na instrumentach w ramach warsztatów oraz Szkoły Muzyki Rozrywkowej, działającej przy Biurze Koncertowym ArteFakt, także zajmujemy się prowadzeniem warsztatów, seminariów i wykładów w zakresie promocji zdrowia, kulturoterapii, terapii sztuką (arteterapii i muzykoterapii), psychoterapii, a także filozofii i psychologii (na stronie również próbka materiałów dla studentów – w zakładce materiały dla studentów.
  • Krzysztof Samela

    Muzyk z wieloletnim stażem scenicznym (kontrabasista, gitarzysta basowy) o zdecydowanie humanstycznym zacięciu. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w dziedzinie arteterapii, kulturoznawstwa i filozofii. Prezes Stowarzyszenia Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt. Nauczyciel akademicki, a w wolnych chwilach... śpioch.