INFORMACJE

W naszej wieloletniej działalności skupiamy się na tworzeniu i organizacji koncertów i innych projektów artystycznych (Recenzje). W pełni angażujemy się w to, co robimy. Na swoim koncie mamy już sporo sukcesów (Kalendarium).

Zajmujemy się również organizacją szkoleń, konferencji, imprez firmowych o charakterze integracyjnym, rozrywkowym i edukacyjnym. Nie stronimy od wydarzeń prywatnych. Zagramy u cioci na imieninach, urodzinach babci, absolutorium syna, tanecznych garden party oraz na wystawnych rautach. Dysponujemy grupami muzycznymi, których twórczość dopasujemy do każdej zaistniałej okazji. Nasi Artyści, których promujemy prezentują szerokie spektrum stylistyczne – od muzyki jazzowej, swingowej, poprzez pop aż do folku. Łącznie oferujemy kilkanaście znakomitych zespołów, składających się z nietuzinkowych osobowości artystycznych, które sprawią, że każde Państwa wydarzenie stanie się prawdziwą muzyczną ucztą.  

 

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

  • działalność koncertowa - organizacja występów, recitali i koncertów artystów polskiej sceny muzycznej i teatralnej,
  • działalność edukacyjna – nauka śpiewu oraz gry na instrumentach. Zajmujemy się także prowadzeniem warsztatów, seminariów i wykładów w zakresie promocji zdrowia, kulturoterapii, terapii sztuką (arteterapii i muzykoterapii), psychoterapii, a także filozofii i psychologii (na stronie również próbka materiałów dla studentów – w zakładce materiały dla studentów.
  • działalność terapeutyczna
  • działalność artystyczna - organizacja działań artystycznych imprez firmowych (o charakterze szkoleniowym, rozrywkowym i edukacyjnym), także organizacja konferencji, pokazów, bankietów, festynów,