BODO...tanga

"W sobotę (17.08.2019) na dziedzińcu Urzędu Miasta w Poznaniu rozbrzmiały Tanga Eugeniusza Bodo. Znane i lubiane utwory w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego w Poznaniu rozruszały publiczność, która nie tylko wspólnie z aktorami śpiewała, ale i poderwała się do tańca..."

 

Janusz Woźniak

Głos Wielkopolski (https://gloswielkopolski.pl/poznan-teatr-na-wolnym-tanga-eugeniusza-bodo-rozruszaly-publicznosc-zdjecia/ar/c1-14356839)

 

"Publiczność podziwiać mogła widowisko na najwyższym poziomie. Było dowcipnie, czasami nostalgicznie, z wielkim wyczuciem i smakiem. Radosław Elis wspaniale sprawdził się także w roli konferansjera. Wszystko to sprawiło, że koncert minął bardzo szybko, a publiczność domagała się bisów. Na koniec jak zawsze można było zrobić sobie zdjęcia z artystami i kupić ich płyty, wspierając w ten sposób Stowarzyszenie Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt".

 

RadioSUD.pl (https://www.radiosud.pl/rozrywka-i-oswiata/bodo-tanga-4412)

 

"Uczestnicy koncertu byli świadkami wyjątkowego wydarzenia artystycznego i mieli możliwość przeżywania i podziwiania talentu i pasji występujących osób. Dziękuję Państwu za okazaną otwartość i przychylność dla naszej inicjatywy. Wasz profesjonalizm i zaangażowanie zasługują na szczególne wyróżnienie"

 

Paweł Wiszniewski - Prezes Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile